Przecław Festiwal i pokaz Sakury

W dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku na terenie GOKSiR odbył się Przecław Festiwal, który rozpoczęty został w piąte koncertami takich wokalistów jak: Agnieszka Chylińska, Michał Szczygieł czy Dawid Kwiatkowski.

Sobota należała do fanów teatru, którzy mogli wybrać jedną z dwóch propozycji oferowanych tego dnia.

Ostatni dzień festiwalu należał do dzieci, ich najbliższych oraz do grup prowadzących zajęcia na terenie GOKSiR, które tego dnia stanęły na scenie w celu zaprezentowania zakresu swojej działalności oraz efektów swojej pracy. Tego dnia nie zabrakło również na pokazach Uczniowskiego Klubu Sportowego Sakura, który uświetnił ten dzień dwudziestominutowym pokazem kihon, kata, ido geiko, kumte. Jedną z ostatnich atrakcji naszego były pokazy łamania twardych przedmiotów przez naszych najmłodszych senpai oraz materiałów budowlanych przez naszych sensei, co wywarło na publiczności duże wrażenie.

Po udanym występie, nasi sensei udzielili wywiadu stacji Super FM Szczecin promując jednocześnie nasz klub w naszym rejonie. UKS Sakura składa podziękowania za zaproszenie do udziału w programie pokazów dyrekcji i organizatorom z Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu oferując jednocześnie swoje wsparcie w dalszej współpracy.

Relacja zdjęciowa znajduje się tutaj.