Pierwszy EGZAMIN na stopnie Kyu

Z radością informujemy, że UKS SAKURA organizuje pierwszy w historii klubu egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, po zdaniu którego nasi senpai będą uprawnieni do zmiany koloru pasa z białego na pomarańczowy. Sesja egzaminacyjna odbędzie się 12 grudnia 2019 (czwartek) o godzinie 18:00 na DOJO w Domu Kultury w Przecławiu. Warunkiem dopuszczenia senpai do egzaminu są: Dostarczenie deklaracji członkowskiej wraz z zaświadczeniem lekarskim najpóźniej do 9 grudnia; Otrzymanie zgody sensei na przystąpienie do egzaminu; Uiszczenie opłaty u sensei. Zaznaczamy również, że na egzaminie każdy karateka powinien mieć na sobie karate-gi, biały pas + naszywkę kanji ( do pobrania u sensei Patryka). Po odbytym egzaminie, wyniki podane zostaną na kolejnym treningu lub za pośrednictwem strony internetowej. Każdy […]

Trening rodzinny za nami

24 listopada 2019 roku w naszym Dojo na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Rekreacji i Sportu odbył się pierwszy w tym sezonie trening rodzinny. Na integracyjne zajęcia przybyło wielu senpai wraz z rodzicami oraz rodzeństwem by poznać tajniki Karate Kyokushin, a przy tym świetnie się bawić. Trening rozpoczęliśmy od rozgrzewki, wspólnego rozciągania dzieci z rodzicami, by później rozpocząć właściwy trening i poznać techniki karate takie jak uderzenia, bloki oraz kopnięcia. Nie zabrakło oczywiście czasu na wspólne zabawy integracyjne, które przy tym wywołały sporo śmiechu i radości na twarzach naszych senpai i ich rodziców.UKS SAKURA bardzo dziękuje za tak liczne przybycie i za okazane nam wsparcie oraz zaufanie. Jesteśmy pewni, że przy tak dużym wsparciu z Państwa NASZ […]

UKS SAKURA na otwarciu GOKSiR w Przecławiu

W sobotę 21 września 2019 roku na terenie nowo powstałego Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się festyn rodzinny, podczas którego rodzice wraz z dziećmi mogli spędzić aktywnie sobotnie popołudnie. Podczas tego wydarzenia na scenie prezentowali się lokalni artyści, grupy wokalne, taneczne. Swój wkład do uświetnienia tego dnia włożył również Uczniowski Klub Sportowy SAKURA, który przygotował pokaz Karate Kyokushin, w którym nasi senpai zaprezentowali poznane techniki kihon, kata oraz kumite bez kontaktu. Nasi sensei oraz senpai z grupy dorosłej zaprezentowali ponadto tameshiwari, czyli pokaz łamania twardych przedmiotów. UKS SAKURA dziękuje zarządowi Domu Kultury za chęć współpracy i zapewniamy, że to jeszcze nie koniec naszych pokazów! 🙂 Fotorelacja dostępna jest tutaj.

Treningi w Domu Kultury od 23 września!

Informujemy, że od poniedziałku 23 września UKS SAKURA rozpoczyna treningi na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Zmianie uległy godziny zajęć: spotykać się będziemy w poniedziałki i czwartki od godziny 18:00 do godziny 20:00. Szczegółowy terminarz z podziałem na grupy znajduje się tutaj. Na pierwszy trening zapraszamy zatem w poniedziałek 23 września. Prosimy o zebranie się w środku budynku przy wejściu głównym. Nasi instruktorzy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji. Prosimy również o zabranie stroju, gdyż nawet osoby, które przybędą do nas po raz pierwszy, wezmą czynny udział w treningu. Do zobaczenia! OSU!

SAKURA w Domu Kultury od października!

Z radością informujemy, że wraz z otwarciem Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu UKS SAKURA trenować będzie na terenie nowo powstałego obiektu! Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy przedstawicielom Domu Kultury oraz Gminy Kołbaskowo. Treningi na terenie Domu Kultury odbywać się będą jednak od miesiąca października. Do tej pory UKS SAKURA trenować będzie w scenerii plenerowej lub w przypadku udostępnienia sali przez lokalne placówki- na ich terenie. O terminie każdego spotkania w miesiącu wrześniu będziemy informować na bieżąco na treningach, na naszym facebook’u oraz stronie internetowej.   Jednocześnie informujemy, że kolejny trening zaplanowany jest na poniedziałek 09 września w poniższych godzinach: – 18:00- 18:45 – grupa dzieci 6-12 lat– […]

Pierwszy trening SAKURY w sezonie 2019/20

W środę 04 września 2019 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w Przecławiu odbył się pierwszy trening w sezonie 2019/20. Nasi senpai i sensei spotkali się po dwumiesięcznej przerwie, by wyruszyć w kolejną podróż z karate w rozpoczynającym się sezonie. SAKURĘ odwiedzili również nowi adepci, którzy zainteresowani poznaniem tajników sztuki Kyokushin wzięli czynny udział w treningu. Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na kolejnym treningu. OSU!

Spotkanie organizacyjne – 2.09.2019

W związku z rozpoczynającym się sezonem treningowym 2019/2020, UKS SAKURA zaprasza zarówno wszystkich członków oraz osoby, które chciałyby wstąpić w szeregi klubu na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 02 września o godzinie 18:00 na boisku przy Szkole Podstawowej w Przecławiu. Na spotkaniu przedstawiony zostanie terminarz treningowy oraz plany klubu na na najbliższy sezon. Osobom, które przybędą do nas po raz pierwszy, zostaną udzielone wszelkie niezbędne informacje na temat treningów, a nasi instruktorzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Obecność obowiązkowa! 🙂 Do zobaczenia!

Akcja reklamowa Sakury

Sezon treningowy 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami, a UKS Sakura rozpoczął akcję reklamową. 27 sierpnia nasi sensei odwiedzili okoliczne miejscowości zachęcając mieszkańców do przybycia na nasze wspólne DOJO rozwieszająć plakaty reklamowe. UKS SAKURA bardzo serdecznie dziękuje wszystkim lokalnym przedsiębiorcom za możliwość zostawienia naszego plakatu. Dziękujemy, że możemy na Was liczyć i mamy nadzieję, że następnym razem spotkamy się na DOJO UKS SAKURA! OSU!

SAKURA na otwarciu Domu Kultury w Przecławiu

Działając w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, UKS SAKURA ma przyjemność poinformować, że nasz klub będzie uświetniał imprezę otwarcia lokalnego Domu Kultury. UKS SAKURA swoje „5 minut” będzie miała 21 września (sobota) podczas dnia integracyjno-familijnego. Na to wydarzenie nasz klub przygotuje około dwudziestominutowy pokaz karate wraz z łamaniem twardych przedmiotów. Naszych obecnych i nowych adeptów prosimy o rezerwowanie soboty 21 września na wspólną zabawę. Ponadto, zapraszamy na pozostałe wydarzenia w tygodniu od 17 do 22 września. Będzie się działo, do zobaczenia, OSU!

Nowy sezon treningowy 2019/2020

Wakacje dobiegają końca, a Uczniowski Klub Sportowy SAKURA rozpoczyna kolejny sezon treningowy 2019/2020. Zapraszamy wszystkich chcących poznać tajniki sztuki Karate Kyokushin zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorosłych już od 2 września. Karate Kyokushin w UKS SAKURA to nie tylko rozwój fizyczny i nauka technik typu karate. Na naszych treningach kładziemy nacisk na rozwój psychofizyczny naszych adeptów, podkreślając, że szacunek do drugiego człowieka, wzajemna pomoc oraz opanowanie to domeny prawdziwego karateki. Nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczyną, mamą czy tatą- w UKS SAKURA ćwiczyć może każdy! W związku z dogrywaniem przez nas terminarza treningów, zostanie on podany w najbliższy weekend 31.08 – 01.09. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi instruktorami: +48 […]